Bag It! Free

Bag It! Free 2.10

Pakowanie zakupów jeszcze nigdy nie było tak wciągające

Bag It! to wciągająca gra logiczna, w której wcielasz się w rolę pakowacza zakupów! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawna gra logiczna
  • Zróżnicowane poziomy
  • Przyjazna w obsłudze
  • Wiele trybów gry

Wady

  • Nie można odłożyć zakupów z powrotem na taśmę
  • Brak fajerwerków graficznych

Bardzo dobry
8

Bag It! to wciągająca gra logiczna, w której wcielasz się w rolę pakowacza zakupów!

Co sprawia, że Bag It! to gra wyjątkowa?

Sklepy AppStore i Google Play zalane są kopiami takich gier, jak Candy Crush, Tetris czy Bejeweled. Na szczęście, trafiają się innowacyjne gry, które miodnością dorównują tym klasykom. Jedną z nich jest właśnie Bag It!

Bag It! wyróżnia wiele trybów gry i aż 80 poziomów, które podzielono na 4 rodzaje. Zaliczamy do nich:

Każdy z rodzajów rozgrywki zapewni graczom godziny dobrej zabawy, a dzięki mnogości trybów gry, z pewnością unikniemy monotonii. Szczególnie polecamy tryb multiplayer, który pozwoli nam rywalizować z facebook-owymi znajomymi.

Sterowanie

Jak na znakomitą grę logiczną przystało, sterowanie w Bag It! jest niebywale intuicyjne. Zakupy w torbie przesuwamy palcem. Natomiast, aby je obrócić, wystarczy ich dotknąć, a następnie kliknąć drugim palcem w innym miejscu ekranu.

Jeśli wydaje Ci się to zbyt skomplikowane, na ratunek przyjdą Ci dostępne w Bag It! interaktywne samouczki. W przyjazny sposób szybko nauczą Cię one, jak grać. Dzięki nim, zasady gry w trymiga opanują nawet dzieci.

Grafika

Komiksowa grafika Bag It! to nic przełomowego, choć zabawnie narysowane napoje gazowane i opakowania jajek mają swój urok. Kolorowa stylistyka szaty graficznej dobrze wkomponowuje się w rozrywkowy nastrój gry, a muzyka – choć dość monotonna – nie przeszkadza.

Werdykt

Gra Bag It! dostarczy każdemu graczowi wiele zabawy. Sami przyznacie, że pakowanie siatek na ekranie smartfona jest znacznie ciekawsze niż wycieczka do supermarketu!

Najczęściej pobierane Logiczne na Android

Więcej
Bag It! Free

Download

Bag It! Free 2.10